Sepet

Misyonumuz

www.vegantrendy.com  misyonu, veganlığın 3 ana yönü hakkında halkın farkındalığını artırmaktır.

Sağlık

Günümüzde şüphe götürmez bir şekilde bir vegan diyetinin birçok hastalığı önlemenin, iyileştirmenin veya yönetmenin anahtarı olduğu kabul edildi. Vegan diyetinin tip 2 diyabet, hipertansiyon, obezite, kanser, alerji, laktoz ve glüten intoleransı ve diğer birçok rahatsızlıkta yardımcı olduğu kanıtlanmıştır.

Hayvan refahı

Vegan diyeti, hayvan tarımını desteklemeyerek ve bu nedenle et, yumurta ve süt endüstrilerindeki aşırı zulüm ve hayvan istismarına katılmayarak hayvan refahını destekler.

Çevresel koruma

Hayvansal tarım, binlerce flora ve fauna türünün yok edilmesinden büyük ölçüde sorumludur, su kütlelerini kirletir ve sera gazlarına önemli ölçüde olumsuz katkıda bulunur.

VİZYONUMUZ

www.vegantrendy.com sitemizi ülkemizi ve şimdilik Avrupa’yı kapsayacak şekilde “en büyük online alışveriş pazaryeri” olarak konumlandırmak üzere yola çıktık.

Aynı zamanda Vegan Trendy tescilli markamız ile hizmet vereceğimiz coğrafyada gıda ve veganlık prensiplerine bağlı ürün ve hizmet kategorilerinde bilinir marka olma çabamızı vizyonumuz olarak belirledik.

Misyonumuzu 3 ana yönü ile; ürün ve hizmet sunumu, ihracat & ithalat faaliyetleri, taban aktivizmi, sosyal faaliyetler, kaynak yaratma, eğitim alanlarında ve diğer yollarla Vegan Trendy imtiyaz sahibi ortaklarımızla birlikte gerçekleştireceğiz. İnternet üzerinden veya fiziksel yerel mevcudiyetle ülkemizde ulaşabileceğimiz tüm alanlarda da çalışacağız.